Kaş Kaldırma

kas kaldirma

İlerleyen yaşla beraber yerçekiminin de etkisiyle kaşlar sarkar. Sarkan kaşlar üst göz kapakları üzerinde yığılmaya yol açarak bu bölge estetiğini de olumsuz etkiler. Bakışlarda yaşlı ve yorgun bir görünüme yol açan bu durum kaş kaldırma ameliyatıyla tamamen düzeltilebilir. Bakışlarda canlılık, daha genç ve mutlu bir görünüm sağlanır. Kaşlara nasıl şekil verileceği konusunda ameliyat öncesi ayna karşısında hasta bilgilendirilir.

Kaş kaldırmanın en basit ve geçici yöntemi botox enjeksiyonu ile yapılabilen yöntemdir. Bir diğer yöntem özel iplikler kullanılarak yapılan kaş kaldırma işlemidir. Bu yöntemle sağlanan kaş kaldırma etkisi, botoxa göre daha uzun sürelidir. Bu ameliyatı bazen üst yüz (alın) germe ile birlikte endoskopik olarak yapmak daha güzel sonuçlar verebilir. Estetik kaş kaldırma ameliyatı ile daha genç bir görünüm, daha canlı ve etkileyici bakışlar kazanabilirsiniz.

Kaş kaldırma ameliyatı

Tek başına estetik kaş kaldırma ameliyatı lokal anestezi altında yapılabilir. Böyle bir işlem sonucu aynı gün evinize dönebilirsiniz. Endoskopik kaş kaldırma ameliyatında saçlı deri içerisinden yapılan küçük kesiler kullanıldığından ameliyat izi problemi olmaz.

 

ULAŞIM

map bottom

İletişim

+90 322 227 7191
+90 549 227 7191

Çınarlı Mah. Fatih Terim Sk.
Bulvar İş Merkezi No:17 K:4 D:13
(Ziyapaşa MADO Binası)
Seyhan / ADANA

dr@beyhancakir.com.tr